شارژ خودکار ایرانسل

به صورت خودکار شارژ ایرانسل دریافت کنید

ایرانسل سرویس جدیدی راه اندازی کرده که با اون مشترکین اعتباری می تونند شارژ سیم کارتشون رو به صورت اتوماتیک و خودکار افزایش پیدا بدند، روش کار به این صورت هست که بعد از این که شارژ ایرانسلتون از مقدار 500 تومان کمتر شد به صورت اتوماتیک خطتون شارژ میشه و مبلغ شارژ از حساب بانکی شما کم میشه.

پس با توجه به متن بالا، برای این کار باید یه سری مراحل رو طی کنید تا بانک شما بتونه از حساب شما مبلغی رو کم کنه تا خطتون شارژ بشه. فعلاً فقط بانک های ملی، ملت و سامان امکان شارژ خودکار ایرانسل رو دارند.

حالا باید با توجه به بانکتون یکی از مراحل زیر رو طی کنید تا این سرویس برای شما فعال بشه:

فعال کردن شارژ خودکار برای بانک سامان: اول باید به سایت بانکداری اینترنتی سامان مراجعه کنید بعد از وارد شدن به حساب کاریریتون باید به بخش شارژ خودکار برید و این سرویس رو فعال کنید، بعد از این خود بانک مبلغ شارژ رو از حسابتون کم می کنه و گوشیتون رو شارژ میکنه.

فعال سازی شارژ خودکار برای بانک ملی: اگه داخل بانک ملی حساب دارید باید به سامانه بام بانک ملی مراجعه کنید اگه قبلاً توی این سامانه ثبت نام کردید که هیچ و الا اول باید پروسه ثبت نام رو تکمیل کنید و بعد از این وارد پنل کاربریتون شدید به بخش شارژ خودکار مراجعه می کنید و سرویسش رو فعال میکنید.

فعال سازی شارژ خودکار برای بانک ملت: برای بانک ملت شما می تونید هم از موبایل بانک ملت استفاده کنید یا اینکه به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت مراجعه کنید. بعد از اون با رفتن به قسمت حساب های ریالی بعدش مدیریت قبض و خرید شارژ و سپس درخواست بانک پرداخت، سرویس خرید خودکار شارژ ایرانسل رو فعال کنید.